Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím a souhlasím

Opravy náramků

Opravíme Váš náramek, aby vypadal opět jako nový. Zkrátíme či prodloužíme náramek. Pomůžeme Vám i při opravě náramku, poškozených dílů i při ztrátě komponentů. V našem obchodě neriskujete. U nás nakupujete kvalitu a to se vším všudy. Jako jedni z mála provádíme opravy náramků zakoupených v našem obchodě. Pokud dojde k jakémukoliv poškození náramku, pošlete ho na adresu uvedenou na webových stránkách.

Provádíme tyto opravy

Změna velikosti

Nesedí Vám velikost náramku? Nezoufejte. Pokud po nákupu zjistíte, že jste objednali špatnou velikost a potřebujete náramek zkrátit či prodloužit, jsme tu pro Vás. Může se stát, že Vám náramek nevyhovuje. Rádi Vám náramek upravíme dle Vašeho přání. Náramky upravujeme do velikosti 21 cm, poté je třeba individuální nacenění náramku, vzhledem k vyššímu množství použitých korálků.

Oprava poškozeného náramku

Chápeme, že náramek budete chtít nosit velmi často a může se snadno stát, že náramek nedopatřením odřete, přetrhnete či jinak poškodíte. Oprava poškozených dílů či celého náramku bývá zpravidla velmi těžká a ve většině případů prakticky nemožná, aniž by se náramek musel vyrobit znovu. Přetržení náramku lze opravit, jen pokud nedošlo k mechanickému poškození nebo ztrátě korálků a dalších komponentů. V takovém případě Vás budeme informovat o možnostech opravy. Je samozřejmě i možné nahradit poškozené či ztracené korálky, stejně jako výměnu šňůrky. Cena se pak odvíjí od počtu provedených úprav a ceny materiálu.

Náramek na míru

Každý náramek vyrábíme v naší dílně a proto Vám můžeme náramek upravit i na míru. Je také možné vyměnit některé korálky či komponenty za jiné. Vše je jen o Vaší fantazii. V případě přání nám napište či zavolejte, rádi se s Vámi domluvíme na podrobnostech. Více se dozvíte v sekci "Náramek na přání".

Jak bude oprava probíhat?

Informujte nás:

Dříve než nám náramek odešlete, nejprve nás o záměru opravy či změny velikosti informujte na e-mail info@svetnaramku.cz nebo telefonicky na čísle +420 792 35 33 10. Mějte připravené číslo své objednávky.

Pošlete ho k nám:

Jakmile se seznámíme s Vašim přáním, můžete nám zboží odeslat. Nezapomeňte přiložit i kopii dokladu o zakoupení. Zboží důkladně zabalte a odešlete na naši adresu s podrobným popisem, jak přesně si přejete náramek upravit. Například "potřebuji přidat či odebrat korálek" nebo "upravte velikost náramku na délku 20cm". V případě přidání komponentů napište o jaké komponenty máte zájem. Pokusíme se Vám v co největší míře vyhovět. Zboží zašlete jako doporučený balík. Nezasílejte na dobírku - nebude převzata.

Oprava náramku:

Dle Vašeho přání náramek upravíme nebo dle míry poškození opravíme.

Jak dlouho oprava potrvá?

O každém kroku Vás budeme nejprve informovat a vyčkáme na Vaše schválení. Oprava náramku je ve většině případů rychlá. Ještě v den přijetí ho můžeme odeslat zpět opravený. Nejpozději však do 7 dnů od doručení.

Cena

Cena opravy se odvíjí od počtu provedených úprav a ceny materiálu. Pokud potřebujete pouze zkrátit náramek, zaplatíte pouze za poštovné. Jedná-li se o prodloužení náramku, cena se odvíjí od počtu přidaných korálků + poštovné. Pokud je potřeba některé části vyměnit, cena opravy se odvíjí od počtu provedených úprav, a to přidání či náhrady poškozených komponentů novými, výměna šňůrky, ztrátě korálků apod. Při objednání náramku na míru je cena individuální a vždy se jí dozvíte předem. Ve všech výše uvedených případech je třeba uhradit náklady předem.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás.