Opravy náramků

Každý zákazník má nárok na jednu opravu ZDARMA.

Opravíme Váš náramek, aby vypadal opět jako nový. Zkrátíme či prodloužíme náramek. Pomůžeme Vám i při opravě náramku, poškozených dílů i při ztrátě komponentů. V našem obchodě neriskujete. U nás nakupujete kvalitu a to se vším všudy. Jako jedni z mála provádíme opravy náramků zakoupených v našem obchodě. Pokud dojde k jakémukoliv poškození náramku, pošlete ho na adresu uvedenou na webových stránkách.

Provádíme tyto opravy

Změna velikosti

Nesedí Vám velikost náramku? Nezoufejte. Pokud po nákupu zjistíte, že jste objednali špatnou velikost a potřebujete náramek zkrátit či prodloužit, jsme tu pro Vás. Může se stát, že Vám náramek nevyhovuje. Rádi Vám náramek upravíme dle Vašeho přání. Náramky upravujeme do velikosti 21 cm, poté je třeba individuální nacenění náramku, vzhledem k vyššímu množství použitých korálků.

Oprava poškozeného náramku

Chápeme, že náramek budete chtít nosit velmi často a může se snadno stát, že náramek nedopatřením odřete, přetrhnete či jinak poškodíte. Oprava poškozených dílů či celého náramku bývá zpravidla velmi těžká a ve většině případů prakticky nemožná, aniž by se náramek musel vyrobit znovu. Přetržení náramku lze opravit, jen pokud nedošlo k mechanickému poškození nebo ztrátě korálků a dalších komponentů. V takovém případě Vás budeme informovat o možnostech opravy. Je samozřejmě i možné nahradit poškozené či ztracené korálky, stejně jako výměnu šňůrky. Cena se pak odvíjí od počtu provedených úprav a ceny materiálu.

Náramek na míru

Každý náramek vyrábíme v naší dílně a proto Vám můžeme náramek upravit i na míru. Je také možné vyměnit některé korálky či komponenty za jiné. Vše je jen o Vaší fantazii. V případě přání nám napište či zavolejte, rádi se s Vámi domluvíme na podrobnostech. Více se dozvíte v sekci "Náramek na přání".

Jak bude oprava probíhat?

Informujte nás:

Dříve než nám náramek odešlete, nejprve nás o záměru opravy či změny velikosti informujte na e-mail info@svetnaramku.cz nebo telefonicky na čísle +420 792 35 33 10. Mějte připravené číslo své objednávky.

Pošlete ho k nám:

Jakmile se seznámíme s Vašim přáním, můžete nám zboží odeslat. Nezapomeňte přiložit i kopii dokladu o zakoupení. Zboží důkladně zabalte a odešlete na naši adresu s podrobným popisem, jak přesně si přejete náramek upravit. Například "potřebuji přidat či odebrat korálek" nebo "upravte velikost náramku na délku 20cm". V případě přidání komponentů napište o jaké komponenty máte zájem. Pokusíme se Vám v co největší míře vyhovět. Zboží zašlete jako doporučené psaní. Nezasílejte na dobírku - nebude převzata.

Kam náramek poslat:

Českou poštou: BALÍKOVNA náměstí T. G. Masaryka 56, 58301, Chotěboř, nebo na adresu: Matěj Bystroň, Sloupno 28, 583 01 Chotěboř (jako doporučené psaní) nebo,

Zásilkovnou na výdejní místo: Břevnická 1584, 583 01 Chotěboř (Z-BOX), nebo Krále Jana 464, 583 01 Chotěboř (HI-TEC), nebo Z-BOX, Chotěboř Havlíčkova 1842, nebo ALZABOX, Chotěboř U Prefy 1708. (Zadejte telefonní číslo: +420 792353310)

Oprava náramku:

Dle Vašeho přání náramek upravíme nebo dle míry poškození opravíme.

Jak dlouho oprava potrvá?

Oprava náramku je ve většině případů rychlá. Ještě v den přijetí ho můžeme odeslat zpět opravený. Nejpozději však do 7 dnů od doručení.

Cena

Cena opravy se odvíjí od počtu provedených úprav a ceny materiálu. Každý zákazník má nárok na jednu opravu zdarma - týká se práce strávené na náramku, kterou provedeme zdarma. Pokud potřebujete pouze zkrátit náramek, zaplatíte pouze za poštovné k nám. Jedná-li se o prodloužení náramku, cena se odvíjí od počtu přidaných korálků. Pokud je však potřeba některé části vyměnit, cena opravy se odvíjí od počtu provedených úprav, a to přidání či náhrady poškozených komponentů novými, výměna šňůrky, ztrátě korálků apod. Při objednání náramku na míru je cena individuální a vždy se jí dozvíte předem. Ve všech výše uvedených případech je třeba uhradit náklady předem.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás.

Hlavním přáním Světa náramků je Vaše spokojenost. Vložili jste do nás svoji důvěru tím, že jste u nás nakoupili a my Vám ji rádi oplatíme.


ČESKÝ VÝROBEK

Jsme výhradně český výrobce. Dbáme na vysokou kvalitu materiálu, kamenů i komponentů. Vaše spokojenost je prvořadá.

NA TRHU OD ROKU 2012

Děláme Vám radost již několik let. Snažíme se vytvářet originální design náramků a máme již tisíce spokojených zákazníků.

OPRAVY NÁRAMKŮ

Provádíme opravy náramků ZDARMA. Upravíme velikost nebo Vám vytvoříme náramek na míru dle vašeho přání.

DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce nad 1.499 Kč neplatíte žádné poštovné. Navíc od nás dostanete cestovní lněný pytlíček jako dárek.