O nás

Jsme obchod zaměřený na ruční výrobu náramků z přírodních kamenů, minerálů i polodrahokamů.

Veškeré náramky, včetně náramků na přání, vyrábíme ručně v České republice v srdci Železných hor na Vysočině.

Obchod Svět náramků.cz provozujeme už od roku 2012. Už od samého začátku nás vedla myšlenka tvořit jedinečné náramky. Takové, které nenajdete v žádném jiném obchodě. Žádná Čína, žádné levné napodobeniny, které bychom levně nakoupili a Vám draze prodávali. To ani náhodou!

Celý náramek si vymýšlíme od základu sami. Uvaříme si kafe a pustíme pohodovou hudbu. Tady to vše začíná.

Když je návrh hotový, přijde na řadu ruční práce. Nemáme žádný stroj, který by chrlil hotové náramky a ani je za nás nepletou chudé děti v Indii. Na náš pracovní stůl si připravíme materiál a pouštíme se do práce. Každý korálek, který na náramku je, jsme drželi v ruce a navlékli. Každý uzlík jsme pečlivě utáhli a hotový náramek jsme s láskou zabalili, než jsme ho vyslali na cestu k Vám.

Vymýšlet a vyrábět náramky nás prostě baví. Ještě lepší pocit ale je, když můžeme vidět, že naše náramky baví i Vás – naše zákazníky. Vždy nám udělají radost Vaše zprávy, kde nám píšete, kolik radosti může jeden „obyčejný“ náramek způsobit – ať už Vám nebo člověku, kterému ho darujete.

V roce 2018 jsme se rozhodli vypustit do světa novou verzi našeho e-shopu, se kterou přišla i spousta nových nápadů a inspirace. Stále se ale budeme držet poctivé ruční práce a kvalitních materiálů, ze kterých budeme tvořit další a další skvělé náramky. Věříme, že Vám naše náramky budou vždy dělat radost a stanou se pro vás doplňkem i talismanem.

Přejeme příjemný nákup!

Tým Světa náramků

Matěj

Ten, který pro Vás tvoří náramky a vše okolo nich. Tvůrce webu a grafiky, fotografií produktů i vymýšlení nových náramků, včetně výroby těch, které putují k zákazníkovi.

Lucka

Ta, která pečuje o marketing, fotografie a komunikaci na sociálních sítích. Podpora a rádce Matěje o nových nápadech a inspiracích.