Náš příběh

Jsme obchod zaměřený na ruční výrobu náramků z přírodních kamenů, minerálů i polodrahokamů.

Veškeré náramky, včetně náramků na přání, vyrábíme ručně v České republice v srdci Železných hor na Vysočině.

Obchod Svět náramků.cz provozujeme už od roku 2012. Už od samého začátku nás vedla myšlenka tvořit jedinečné náramky. Takové, které nenajdete v žádném jiném obchodě. Žádná Čína, žádné levné napodobeniny, které bychom levně nakoupili a Vám draze prodávali. To ani náhodou!

Celý náramek si vymýšlíme od základu sami. Uvaříme si kafe a pustíme pohodovou hudbu. Tady to vše začíná.

Když je návrh hotový, přijde na řadu ruční práce. Nemáme žádný stroj, který by chrlil hotové náramky a ani je za nás nepletou chudé děti v Indii. Na náš pracovní stůl si připravíme materiál a pouštíme se do práce. Každý korálek, který na náramku je, jsme drželi v ruce a navlékli. Každý uzlík jsme pečlivě utáhli a hotový náramek jsme s láskou zabalili, než jsme ho vyslali na cestu k Vám.

Vymýšlet a vyrábět náramky nás prostě baví. Ještě lepší pocit ale je, když můžeme vidět, že naše náramky baví i Vás – naše zákazníky. Vždy nám udělají radost Vaše zprávy, kde nám píšete, kolik radosti může jeden „obyčejný“ náramek způsobit – ať už Vám nebo člověku, kterému ho darujete.

V roce 2018 jsme se rozhodli vypustit do světa novou verzi našeho e-shopu, se kterou přišla i spousta nových nápadů a inspirace. Stále se ale budeme držet poctivé ruční práce a kvalitních materiálů, ze kterých budeme tvořit další a další skvělé náramky. Věříme, že Vám naše náramky budou vždy dělat radost a stanou se pro vás doplňkem i talismanem.

Přejeme příjemný nákup!

Tým Světa náramků

Matěj

Ten, který pro Vás tvoří náramky a vše okolo nich. Tvůrce webu a grafiky, fotografií produktů i vymýšlení nových náramků, včetně výroby těch, které putují k zákazníkovi.

Lucka

Ta, která pečuje o marketing, fotografie a komunikaci na sociálních sítích. Podpora a rádce Matěje o nových nápadech a inspiracích.


ČESKÝ VÝROBEK

Jsme výhradně český výrobce. Dbáme na vysokou kvalitu materiálu, kamenů i komponentů. Vaše spokojenost je prvořadá.

NA TRHU OD ROKU 2012

Děláme Vám radost již několik let. Snažíme se vytvářet originální design náramků a máme již tisíce spokojených zákazníků.

OPRAVY NÁRAMKŮ

Provádíme opravy náramků ZDARMA. Upravíme velikost nebo Vám vytvoříme náramek na míru dle vašeho přání.

DOPRAVA ZDARMA

Při objednávce nad 1.499 Kč neplatíte žádné poštovné. Navíc od nás dostanete cestovní lněný pytlíček jako dárek.