Náramky na přání

Nenašli jste ten správný náramek? My Vám ho vyrobíme. Náramky vyrábíme ručně v České republice a jako přímí výrobci Vám můžeme vytvořit náramek dle Vašich představ.

Vytvořte si svůj vlastní design

Máte vlatní nápad a chcete ho realizovat?

Přejete-li si vlastní design náramku, můžete se na nás obrátit. Vyrobíme Vám náramek či náhrdelník na míru. Vše je jen o Vaší fantazii. Stačí nám napsat, o které kombinace kamenů a komponentů máte zájem a jakou velikost si přejete. Své nápady pište na e-mail info@svetnaramku.cz nebo použijte náš "kontaktní formulář". Rádi Vám náramek vyrobíme.

Co pro Vás uděláme?

  • Přejete si svůj jedinečný náramek, který bude jen a jen podle Vás s vlastním osobitým stylem?
  • Chtěli byste si náramek omotat kolem ruky vícekrát než jen jednou?
  • A co takhle náhrdelník z Vašeho oblíbeného náramku?
  • Upravíme Vám také náramek z našeho obchodu podle Vás - nahradíme kameny i komponenty.


Pro nás není problém vyrobit Vám jedinečný šperk na míru.

Jak to bude celé probíhat?

Promyslete si svůj šperk

Rozmyslete si jaké kameny a komponenty chcete, jak veliké mají být korálky a jak veliký by měl náramek či náhrdelník být. Vybírat můžete z kamenů a komponentů, které vidíte na našem e-shopu. Seznam kamenů a jejich význam, naleznete na stránce "Kameny a minerály". Pokud máte zájem o kameny, které nejsou v naší nabídce, je třeba počítat s delší dobou výroby.

Kontaktujte nás

Vaši představu nám můžete napsat na e-mail info@svetnaramku.cz nebo přes "kontaktní formulář". Jedná-li se o drobnou úpravu stávajícího náramku z naší nabídky, postačí, když svoji představu napíšete do poznámky k objednávce. Snažte se popsat svůj šperk co nejlépe. V jakém pořadí mají korálky a komponenty být, nebo zda vzhled náramku necháte na nás.

Jaká je cena za náramek na míru?

Cena náramku se odvijí od korálků a komponentů včetně práce nad ním strávené. Každý náramek z naší nabídky je dělaný ručně v naší dílně až podle objednávky zákazníka a proto není žádný cenový rozdíl mezi náramkem na míru a hotovým náramkem z naší kolekce. O ceně náramku Vás budeme informovat ještě před jeho výrobou.

Za jak dlouho budu mít náramek na ruce?

Výroba je stejná, jako u náramku z kolekce. Ta zpravidla trvá 1-2 dny. Může se však stát, že požadované korálky či komponenty nemáme skladem. V takovém případě Vás budeme o době dodání informovat.

Jaká je záruka na náramek na míru?

Je stejná jako u každého našeho produktu a to 2 roky. Nerozlišujeme mezi náramkem z kolekce a náramkem na míru.

Náramky vyrábíme každý den a není tedy problém vytvořit Vám náramek na míru.

Nebojte se nás "nezávazně kontaktovat".